Napisz do nas: lookswag.pl@wp.pl

Polityka Prywatności

Sklep internetowy www.lookswag.pl jest własnością firmy Look swag .Ceny oferowanych produktów stanowią wiążącą ofertę handlową na dzień zawarcia umowy sprzedaży przez złożenie zamówienia, dotyczącą tylko i wyłącznie sprzedaży przez stronę internetową www.lookswag.pl w rozumieniu przepisów prawa. Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań aby publikowane w serwisie www.lookswag.pl dane, były możliwie najdokładniejsze i aktualne. Pomimo tego serwis www.lookswag.pl może zawierać błędy, za które właściciel, firma Look swag, nie ponosi odpowiedzialności.

Informacje zamieszczone w sklepie internetowym www.lookswag.pl są chronione prawem autorskim. Znaki handlowe oraz logotypy prezentowane w sklepie  są chronione prawem handlowym, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione. Powielanie, tłumaczenie, wprowadzanie do pamięci, przetwarzanie na inne media elektroniczne jest zabronione. Kopiowanie i użytkowanie również we fragmentach - jest dozwolone jedynie po uzyskaniu zezwolenia od firmy Look Swag

Treść i struktura strony internetowej www.lookswag.pl chronione są prawem autorskim. Powielanie informacji, wykorzystanie tekstów w całości lub jego fragmentów bądź materiałów graficznych, wymaga wcześniejszej pisemnej zgody. Prawo do publikacji i powielania przysługuje wyłącznie firmie Look swag

Informujemy, że udostępniane nam dane osobowe będą użyte tylko w celach informacyjnych związanych z działalnością naszego sklepu oraz w celu realizacji zamówienia. Każdy klient ma prawo do wglądu, poprawy i usunięcia swoich danych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych".

Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez sklep www.lookswag.pl zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

 

 

Kontakt

Jeżeli mają Państwo pytania proszę o kontakt 

lookswag.pl@wp.pl

Najnowsze Wpisy

Dołącz do Nas

Śledź nas ! Nie przegap ważnych aktualizacji w przyszłości.

Top